Фосфатний крохмаль (Е-1410)

Загальна інформація

КРОХМАЛЕФОСФАТИ - це складні ефіри крохмалю та фосфорної кислоти, виходять під час обробки нативних крохмалів різними солями фосфорних кислот. Крахмалефосфати використовуються як структуроутворювачі, як загусники і стабілізатори емульсій.

Застосування 

ФОСФАТНИЙ КРОХМАЛЬ від ВИМАЛ стане для Вас надійним інструментом:

  • для приготування майонезів, підлив, кремів, соусів, продуктів дитячого і дієтичного харчування;
  • для стабілізації і загустіння харчових продуктів, які зберігаються в замороженому вигляді, а також застосовують при виробництві пудингів;
  • для приготування форм у ливарному виробництві;
  • в поліграфії, що дає можливість підвищити опір папери на розривання, утримувати пігмент, знизити проникність типографської фарби;
  • в текстильній промисловості для загущення фарб, і для того, щоб надати тканинам пластичність.
     
Наименование показателейЗначение
1Зовнішній виглядОднорідний порошок
2Вологість, %14
3Масова частка золи, %1,3
4pH5-8
5В'язкість, секне меньше 25

Дикрахмалофосфат

Дикрохмалюфосфат від ВИМАЛ (Е 1412) – крохмаль, що належить до поперечнозв’язаних, або так званих „зшитих” модифікації.

Поперечно зв’язаний крохмаль – це крохмаль в якому, за допомогою поліфункціональних реагентів, два або більше полімерних ланцюга зв’язані між собою. Клейстер „зшитого” крохмалю менш прозорий, має короткокрапельну текстуру, більш стійкий до низьких рН, високої температури та механічних навантажень. Якщо водні суспензії, такого крохмалю, нагрівати при нейтральному рН, зерна клейстеризуються не повністю, проявляючи підвищену стійкість до набухання. „Зшитий” кукурудзяний крохмаль застосовується у виробництві латексних виробів. Хірургічні рукавички та презервативи вкривають кукурудзяним крохмалем для зменшення їх липкості. Також, використання крохмалю, дозволяє зменшити ризик виникнення контактного дерматиту, оскільки він адсорбує латексні білки.

На території СНД, ми єдине підприємство, що має можливість виробляти, під вимоги замовника, модифікований кукурудзяний крохмаль для виробництва латексних виробів (хірургічних рукавичок, презервативів). 

Зберігання

Зберігати в прохолодному і сухому приміщенні окремо від речовин з сильним запахом.

Ідентифікаційна приналежність

ФОСФАТНИЙ КРОХМАЛЬ - модифікований кукурудзяний крохмаль, схвалений для застосування в харчовій, поліграфічній, легкій промисловості та машинобудуванні. Ідентифікаційний номер - Е 1410.

Прикрипіти документ
Очистить