Картопляний Клондайк

Лого КАРТОПЛЯНИЙ КЛОНДАЙК ВИМАЛ

КАРТОПЛЯНИЙ КЛОНДАЙК ВИМАЛ

Проект поглибленої переробки картоплі

(відкрита пропозиція для аграріїв)


 

Картопляний Клондайк ВИМАЛ

 

Суть проекту закладається у створенні кооперативу фермерів, картоплярів який стане організатором підприємства з поглибленої переробки картоплі на:

  • крохмаль
  • сухий протеїн
  • картопляні волокна
  • органічні добрива.

Почати проект треба з побудови переробних потужностей поряд з новим заводом виробництва крохмалю ВИМАЛ, потужністю 1440 тон картоплі на добу у м. Чернігів, вул. Квітнева 20. І причина цьому банально проста, сировиною для нового виробництва будуть супутні продукти (відходи) вже на той час діючого крохмального заводу.

Ідея й ж нашої кооперації полягає в поглибленому процесі переробки картоплі і отриманні з відходів протеїн, сухі картопляні волокна та добрива. Ще раз хочеться наголосити, що сировина для майбутнього проекту – БЕЗКОШТОВНА. І як наслідок реалізація вищевказаного кооперативу дозволить всього-то-на-всього збільшити Ваш дохід з 1 га землі з 600-700$ до 1500-2000$.

 

ПО СУТІ: пропонємо об’єднати зусилля і фінанси бажаючих картоплярів, і не тільки регіональних, а з усієї України для спільної реалізація проекту поглибленої переробки картоплі, ціллю якого є стати однією з найпотужніших крохмале та картопле кооперацій у світі у найближчі 6-8 років. Усі світові лідери у цій галузі працюють саме за такою схемою.

Картопляний Клондайк ВИМАЛ

Картопля - справжнє золото для аграрія!

 

Перший проект почнемо у Чернігові, біля діючого виробництва, наступні ж ще три проекти розмістимо регіонально, по території України в залежності від оптимального логістичного розташування виробників сировини – картоплі. 

Ми створимо господарюючого суб’єкта чи то кооператив чи товариство, куди за бажанням будуть долучатися виробники картоплі. Саме вони і стануть власниками цього проекту та у майбутньому будуть приймати рішення, щодо виходу та прийняття нових учасників, про подальшу долю проекту, про розділ прибутків по кишенях чи інвестування у розвиток потужностей виробництва.

За приклад майбутнього підприємства доцільно взяти успішно діючий 80 років досвід одного з найпотужніших в Європі та Світі виробників картоплепродуктів корпорацію КМС (Данія), а саме один з їх кооперативів АКС.

Витрати на реалізацію даного проекту складуть ≈ 214 000 000 грн., то при умові якщо дане підприємство буде завантажене на повну потужність переробить 1400т картоплі на 1 добу, об’єм переробної картоплі повинен скласти 212 800т то даний проект окупиться за 162 дні роботи.

ДЛЯ РОЗДУМІВ

Доклавши загальних зусиль ми почнемо отримувати прибутки на другий рік роботи крохмального заводу. Без Вас, ми також його обов’язково побудуємо, не за рік, а за 4, але вже й прибутки які буде акумулювати це виробництво будуть не Ваші і швидкість не та.

Якщо ми не домовимося, і ці 4 роки, поки ми будемо самі реалізовувати цей проект, ми будемо «зливати у каналізацію» по 200 мільйонів гривень – ЩОРОКУ, 200 мільйонів панове. 200 мільйонів гривень, які можуть бути розподілені між нами, 200 мільйонів доданої вартості у вирощуванні картоплі.

За деталями звертайтеся:

Віктор Лазар - засновник групи ВИМАЛ

viktor.lazar.ua@gmail.com
 

Прикрипіти документ
Очистить