Декстрин картопляний (Е-1400)

КУКУРУДЗЯНИЙ декстрин ВИМАЛ - це термічно оброблений крохмаль, що виготовляється з картопляного або кукурудзяного крохмалю. Декстрини - один з небагатьох клеїв, дозволених для використання в харчовій промисловості. Декстрини - один з найдешевших клеїв!

Картопляний декстрин ВИМАЛ

Типи декстрину, в залежності від кольору. Зліва-направо: коричневий, палевий, білий. На фото зображені, як сухі суміші, так і готові, заварені клеї.

Застосування

Декстрин ВИМАЛ допоможе Вам як речовина, що скріплює пісок для заливочних форм, в ливарному виробництві як стабілізатор, що сприяє збільшенню піддатливості покриття під час заливки форм, виключає розтріскування барвистого шару і запобігає утворенню "насічок" на виливку.

Картопляний декстрин, в порівнянні з кукурудзяним, має в два рази вищу клеючу здатність на «умовну смужку» (кукурудзяний - 1.5 кг, картопляний - 3 кг.)

Також каротпляний декстрин стане у нагоді в піротехніці. Піротехнічний склад приймає потрібні форми і легко прилипає до інших предметів завдяки декстрину. Цей клей використовується при гранулювання пороху, більш того він бере участь в горінні, і Ви можете збільшувати або зменшувати швидкість горіння, змінюючи пропорції декстрину в піротехнічному складі. Завдяки своїй пластичності, картопляний декстрин використовується як сировина для абразивних кіл.

Водняний розчин кукурудзяного і картопляного декстринів відрізняються своєю консистенцією, а саме, розчин картопляного декстрину густіший, більш в'язкий і пластичний.

Більш того картопляний декстрин ВИМАЛ відмінний при рішенні технічних завдань в: текстильній, взуттєвій, поліграфічній промисловості, для приготування клеючих засобів - наприклад, в якості клею для марок та конвертів, при виготовленні тари для харчових продуктів і клейкою паперової стрічки, упаковки грошей в банківських установах, а також застосовується при виготовленні паперової та картонної тари (трубки для туалетного паперу, куточки захисту, ящики), в сірниковій промисловості, а також для наклеювання етикеток на скляну тару і склеювання пакетів. Декстрин здатний згущувати текстильні фарби, завдяки чому буде незамінний в легкій промисловості.

Декстрини ВИМАЛ також застосовують:

  • в легкій промисловості - для підвищення густоти текстильних фарб;
  • в ливарному виробництві - для скріплення формувального піску;
  • для агломерації руд, брикетування вугілля, гранулювання інсектицидів;
  • у виробництві скляних волокон - для шліфування ниток відразу після їх утворення;
  • в харчовій промисловості декстрин з високою розчинністю в холодній воді застосовують як носії активних інгредієнтів харчових порошків і фарбувальних речовин;
  • при виготовленні абразивного інструменту (відрізні круги, будь-які шліфувальні матеріали).

Якісні показники декстрину ВИМАЛ

Найменування показниківСередні значення
1Зовнішній виглядОднорідний порошок 
2КолірБілийЖовтийПалевий
3ЗапахХарактерний декстрину 
4Масова частка вологи, %, не більше555
5Кислотність сm3/100 г3,5 - 4,5
6Кількість вкраплень, шт. на 1 дм2, не більше 500
7Масова частка загальної золи, %, не більше0,4
8Кислотність, сm3 0.1 М NaOH на 100 г декстрину, не більше 50
9Ступінь розчинності у холодній воді, %, не менше629578
10Сторонні металиОтсутствуют
11Прохід крізь сито з вічком 85 mesh, %99
12Вміст GMOОтсутствуют
13Хлориди, % max.0,2
14Загальний жир, % max.1
15Свинець, mg/kg max.1
16Протеїн, % max.0,5
17Діоксид сульфуру, % max.0,005
 

 

Сертифікати продукції ВИМАЛ

 

Зберігання

ДЕКСТРИН повинен зберігатися у сухих, добре провітрюваних приміщеннях, що не мають стороннього запаху і не заражених шкідниками хлібних запасів.

ІДЕНТИФІКАЦІЙНА НАЛЕЖНІСТЬ 

ДЕКСТРИН від виробника, ВИМАЛ - термічно оброблений картопляний або кукурудзяний крохмаль, схвалений для застосування в харчовій, легкій, поліграфічній, вугільної промисловості і машинобудуванні. Ідентифікаційний номер - Е 1400.

 

Прикрипіти документ
Очистить