Крохмаль картопляний

У нас ви можете придбати найкращий в Україні картопляний крохмаль "ВИМАЛ" екстра класу від виробника. Крохмаль можна купити оптом і в роздріб для виробництва і кулінарії.

Застосування

Крохмаль картопляний (нативний картопляний крохмаль) від "ВИМАЛ" стане незамінним помічником у харчовій, хімічній, текстильній і паперовій промисловостях, а також в домашньому господарстві для  підкрохмалення білизни, в кулінарії: для випічки, згущення соусів, приготування киселів і т.п. Також наш крохмаль застосовується в технічних цілях в різних галузях промисловості.

Властивості

Картопляний крохмаль ВИМАЛ від виробника

За хімічним складом картопляний крохмаль відноситься до вуглеводів і є основною енергетичною речовиною, що запасається картоплиною. Картопляний крохмаль отримують з бульб картоплі. Він утворюється в клітинах рослин у вигляді крохмальних зерен. Зерна картопляного крохмалю великі, розміщені навколо вічка. Крохмаль, що складається з великих зерен, відрізняється більш високою якістю.

Якість картопляного крохмалю ВИМАЛ, відповідає всім вимогам світових стандартів. Це підтверджується отриманими підприємством міжнароднми сертифікатами ISO: 9001 та HACCP. Завдяки впровадженої на підприємстві системи якості, крохмаль ВИМАЛ і його показники відповідають найвищим показником сортності, сорту ЕКСТРА.

Крохмальний завод ВИМАЛ виробляє високоякісну готову продукцію, адже якість крохмалю має дуже велике значення. Так, наприклад, білизна картопляного крохмалю важлива при застосуванні його в текстильній, паперовій та поліграфічній галузях промисловості. Велике значення для багатьох виробництв, особливо харчової, має в'язкість крохмального клейстеру (суміші крохмалю з водою). Особливістю картопляного крохмалю, що відрізняє його від багатьох інших крохмалів (кукурудзяного, пшеничного), є висока натуральна в'язкість крохмального клейстеру. Однак при неправильному веденні технологічного процесу в'язкість такого клейстеру може сильно зменшитися.

Компанія ВИМАЛ забезпечує швидку і якісну переробку сировини за новітніми технологіями для досягнення найкращого результату якості продукції.

 

Технічні показники 

Наименование показателейСреднее значение
1Зовнішній виглядОднорідний порошок
2КолірБілий з кристалічним блиском
3Білизна, % мінімум91%
3ЗапахВластивий крохмалю без сторонніх запахів
4Вологість, %17,5-20,0
5Ксилотність см³/100г3,5-5
6Масова частка загального попелу, %, не более0,25
7Масова частка попелу, нерозчинного у НСl, не більше0,01-0,03
8Кількість вкрапин на 1дм² , не більше80
9Наявність SO2Не виявлено
10В'язкість по системі Brabender, BU1200 - 2000
11Вміст інших сортів або домішокВідсутнє 
12Вміст металічних частокВідсутнє 
13СортЕкстра
 

Сертификаты производства ВИМАЛ

Зберігання

Зберігати крохмаль картопляний потрібно в прохолодному і сухому приміщенні окремо від  речовин, що виділяють стійкі запахи. Термін зберігання картопляного крохмалю 60 місяців.

Упаковка

Крохмаль картопляний пакується у паперові мішки по 25 кг або пакетики по 0,5 кг. Ми ретельно стежимо за якістю упаковки, куди ми поміщаємо наш продукт, і тому ми провели безліч випробувань і перевірили сотні зразків мішків поки не розробили найкращий варіант. Як наслідок тепер, ми пакуємо наш крохмаль в паперові мішки, виготовлені за унікальною технологією, що дає можливість продукту "дихати" під час транспортування, але в той же час мати сильний захист від зовнішніх впливів. Доказом цього є унікальний в своєму роді тест, Ви можете сміливо кидати наш мішок з висоти людського зросту, без найменшого ризику на розрив.

Але і це не все сильні сторони нашої упаковки. Пакетики по 0,5 кг можуть витримати вагу в 200 разів перевищує їх власну, а це до слова вага дорослого чоловіка, вагою в 100 кг.

Крахмал картофельный ВИМАЛ в мешках с бумаги уникальной  структуры по 25кг

Крохмаль картопляний ВИМАЛ у мішках з паперу унікальної структури по 25 кг

Крахмал картофельный ВИМАЛ в пакетах, по 0,5кг которые способны выдержать вес человека

Крохмаль картопляний ВИМАЛ в пакетах, по 0,5 кг , що здатні витримати вагу дорослої людини

Ціна й контакти

Якщо Вас зацікавив наш продукт або у Вас є будь-які пропозиції щодо співпраці, ми завжди раді чути Вас! Для того що б з нами зв'язатися досить подзвонити за телефонами, вказаними нижче, або натиснути на "конвертик" справа і направити запит безпосередньо до Вас відділу, що вас цікавить. 

 

Прикрипіти документ
Очистить