Про компанію

Приватне Багатопрофільне Підприємство "ВИМАЛ" - це сімейна, українська компанія, яка спеціалізується на виробництві картопляного крохмалю екстра якості. Компанія була заснована в 1992 році Віктором Лазарем, який мав мрію створити успішний бізнес, який би забезпечував високоякісною продукцією клієнтів по всьому світу. Ця мрія перетворилася на пристрасть, і зараз ВИМАЛ має два переробних заводи і є найбільшим, найдосвідченішим і найсучаснішим виробником картопляного крохмалю та його похідних в Україні з 1992 року.

 

Зліва-Направо: Віктор, Анатолій, Микола - Лазарі 1998 год

Зліва-Направо: Віктор, Анатолій, Микола - Лазарі 1995 рік

 

Назва ВИМАЛ - це абревіатура імен засновника та його братів, які відіграли вирішальну роль у становленні та розвитку компанії. З самого початку VIMAL був зосереджений на виробництві високоякісної продукції та наданні відмінного обслуговування клієнтів. Сьогодні компанія має 2 крохмальні заводи, що робить її найбільшим і найсучаснішим виробником картопляного крохмалю в Україні з річним обсягом виробництва близько 15 000 тонн крохмалю.

ПБП ВИМАЛ була першою приватною компанією з України, яка розпочала експорт картопляного крохмалю до країн ЄС. У той же час, засновник "ВИМАЛу" Віктор Лазар мріяв про щось зовсім інше, про щось більше.

Якість - це філософія, наша філософія, екстра якість - це те, що ми пропонуємо.

Ми пишаємося більш ніж 30-річним досвідом виробництва крохмалю, і нами рухає пристрасть виробляти цей продукт, якийдля нас є чимось більшим, ніж просто товаром. Ми віримо, що з кожною партією крохмалю, яку ми виробляємо, ми вшановуємо історію, гарантуючи, що наші клієнти отримують продукт найвищої якості, надійності та стабільності.

 

VIMAL STARCH FACTORY

Крохмальний завод ВИМАЛ

Наш крохмаль виробляється з використанням новітніх технологій, які були розроблені провідними данськими інженерами, що працювали з найбільшими компаніями галузі, та реалізовано на шведському обладнанні. Наш виробничий процес передбачає ретельне тестування на кожному етапі, від сировини до готового продукту, що гарантує найвищу якість продукції.

Ключові дати:

  • 1994 - запуск першого приватного заводу з виробництва картопляного крохмалю на території пост радянських країн

  • 1999 - початок виробництва модифікованих крохмалів з покращеними споживчими характеристиками 

  • 2009 - отримано сертифікат управління якістю ISO 9001:2009 HACCP

  • 2012 - проведена повна модернізація виробничої лінії на базі обладнання шведської компанії Larsson 

  • 2012 - ВИМАЛ відсвяткував 20-річний ювілей

  • 2014 - ВИМАЛ перший і єдиний експортер крохмалю з України до ЄС

  • 2015 - маючи більше 20 експортних ринків, ВИМАЛ стає найбільшим експортером картопляного крохмалю в Україні

  • 2016 - ми досягли найвищого рівня якості картопляного крохмалю - фармацевтичної якості 

  • 2018 - запуск нового і найбільшого заводу з виробництва картопляного крохмалю в Україні

  • 2022 рік - запуск проекту з глибокої переробки картоплі на білок, добрива та клітковину, який приведе наше виробництво до НУЛЬОВОГО рівня відходів

 

Станція рафінації Larsson Sweden на ВИМАЛ

 

 

Наша пристрасть до виробництва та відданість своєму корінню ґрунтується на філософії засновника компанії Віктора Лазара, який народився в маленькому селі на півночі України і працював у полі з 13 років. Він казав: "Я ніколи не купував дорогих речей, я купував дорогі інструменти, щоб виробляти ці речі", тут, у VIMAL, ми виробляємо більше, ніж просто продукт. Нами рухають пристрасть та історія, якість та надійність. Маючи більш ніж 30-річний досвід у виробництві крохмалю, VIMAL виробляє нативний картопляний крохмаль з найкращими характеристиками. Ми тестуємо наш продукт на кожному етапі виробництва, від сировини до готового продукту, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим світовим стандартам якості.

Саме такий підхід і ставлення до роботи дає нам можливість бути лідером галузі та надійним партнером для наших клієнтів уже понад 30 років!

 

Як найбільший завод з виробництва картопляного крохмалю в Україні, ВИМАЛ є довгостроковим партнером для B2B клієнтів по всьому світу, які цінують якість, історію та надійність. Ми запрошуємо вас спробувати наш картопляний крохмаль і відчути різницю, яку створює наша пристрасть до якості та виробництва та легкість співпраці.

 

 

  Аудиторський висновок (Звіт незалежного аудитора) щодо фінансової звітності ПБП "ВИМАЛ" за 2021 рік 

  Аудиторський висновок (Звіт незалежного аудитора) щодо фінансової звітності ПБП "ВИМАЛ" за 2022 рік 

  Аудиторський висновок (Звіт незалежного аудитора) щодо фінансової звітності ПБП "ВИМАЛ" за 2023 рік 

Прикрипіти документ
Очистить