Про компанію

Крохмальний завод "ВИМАЛ" одне з найбільших і сучасних підприємств в Україні по виробництву картопляного крохмалю та крохмалепродуктів. Ми працюємо з 1992 року.

Зліва-Направо: Віктор, Анатолій, Микола - Лазарі 1998 год

Зліва-Направо: Віктор, Анатолій, Микола - Лазарі 1998 год

Все починалося в дуже складний і важкий час, коли в Україні мав місце процес гіперінфляції. І саме тоді засновником групи компаній ВИМАЛ, Лазаром Віктором було прийнято рішення на ризиковану операцію з позичання кредиту і закупівлі обладнання з переробки картоплі на крохмаль. Обладнання було придбано в Росії, в інституті крахмалепродуктів. Після установки лінії в орендованому приміщенні сховища плодоовочевого комбінату, його продуктивність становила близько 5 тонн крохмалю на добу.

Краще втратити гроші, ніж втратити свою репутацію" - Віктор Лазар, засновник ПБП "ВИМАЛ".

Для порівняння, сьогодні завод ВИМАЛ здатний виробляти до 20 тонн крохмалю на добу, на тих же виробничих площах і набагато більш енергоефективній технології переробки. Значущу роль в становленні підприємства зіграли брати Віктора Лазара, а це Микола і Анатолій Лазари, які майже з перших кроків до успіху і були надійною опорою в будь-якій ситуації і в будь-якиу годину доби.

Влітку 1994 року завершилось будівництво крохмального заводу. Свою першу продукцію - картопляний крохмаль, крохмальний завод випустив у вересні 1994 року. Через п'ять років в 1999 році введена в експлуатацію лінія по виробництву крохмалю з покращеними споживчими властивостями - желюючий крохмаль, фосфатні, ацетатні крохмалі та декстрин.

  • У 2009 році на підприємстві впроваджено CERTIFICATE OF QUALITY MANAGEMENT ISO 9001: 2009 на систему управління якістю. Більш того підприємство відповідає міжнародним нормам сертифікації HACCP.
  • У 2012 році підприємством було проведено капітальну модернізацію виробничих потужностей і встановлена ​​лінія світового лідера з виробництва обладнання крахамальної промисловості - шведської компанії Larsson Sweden. Це дозволило вийти на новий рівень якості продукції та збільшити загальну продуктивність.
  • У 2012 році, 17 вересня ПБП "ВИМАЛ" відсвяткувало своє 20-и річчя.
  • 2014 рік, "ВИМАЛ", єдине підприємство на території СНД, яке успішно експортує свою продукцію в країни Європейського Союзу.
  • 2015 рік, "ВИМАЛ" найбільший експортер картопляного крохмалю в Україні, як за обсягами так і по геогрфіі.
  • 2016 рік, налагоджено виробництво крохмалю найвищої якості, що відповідає найсуворішим нормам для фармацевтичного застосування.

Станція рафінації Larsson Sweden на ВИМАЛ

Станція рафінації Larsson Sweden на ВИМАЛ 

Продукція нашого крохмального заводу відрізняється високою якістю, передовими технологіями виготовлення і користується незмінним успіхом у покупців уже більш ніж 25 років. Крохмаль "ВИМАЛ" - продукт широкої сфери використання. У харчовій промисловості наші продукти згущують соуси, стабілізують креми покращують властивості хлібопекарських і м'ясних виробів; в паперовій промисловості пов'язують целюлозні волокна; в медичній промисловості - наповнюють таблетки; в текстильній промисловості - шліхтують нитки; в інших галузях застосовуються для виготовлення клеїв, пакувальних матеріалів, сухих будівельних сумішей і т.д. Так само, нашою гордістю є використання крохмалю ВИМАЛ в фармацевтичній промисловості.

"Нашою основною філософією, здобутою засновником компанії, є постійний розвиток і зростання, а отже, всі наші ресурси і сили ми вкладаємо в наше виробництво і технологію, що б Ви отримували тільки найкращий продукт найвищої якості" - Сергій Самоненко, директор ПБП "ВИМАЛ"

Сьогодні ми співпрацюємо і маємо бездоганну репутацію з підприємствами більш ніж 25-и країн світу, серед яких Німеччина, Нідерланди, Чехія, Польща, Литва, Росія, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Таїланд, Китайська Народна Республіка, Румунія, Болгарія, Молдова та інших . . .

 

  Аудиторський висновок (Звіт незалежного аудитора) щодо фінансової звітності ПБП "ВИМАЛ" за 2020 рік 

Прикрипіти документ
Очистить